Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf
Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf

Новини

Партнерський регіон Бад Ендорфа Воловець на хвилі змін

Територіальні реформи, які пройшли в нас уже багато років тому, створюють великі виклики для нашого партнерського регіону в Україні. Поділ Воловецького району на три великі громади означає перехід офіційного партнерства з Воловецьким районом у партнерство з  Воловецькою селищною радою. Два мери Алоїс Лоферер (Бад Ендорф) та Михайло Попелич (Воловець) прийняли рішення щодо нової угоди про партнерство після обговорення та голосування у відповідних радах.

Офіційне святкування новоствореного партнерства має відбутися після закінчення пандемії коронавірусної хвороби.

Нові спільні проєкти, підготовлені уповноваженими з партнерських відносин Маркусом Гайсом та Неліною Жогно,  сплановані й наразі не можуть бути продовжені через карантинні обмеження.

Нещодавній візит почесного  голови партнерського товариства  Манфреда Єгера до регіону-партнера був важливим сигналом того, що партнерство продовжується навіть у важкі часи. Кошти, зібрані під час проведення  благодійної акції - забігу до австрійського міста-партнера Вомп,  були передані для нагальних потреб  у дитячі садки та школи. В рамках державної програми в школах гпартнерського регіону вже облаштовані внутрішні туалети, обладнання яких можна доповнити за допомогою Бад Ендорфа.  Також було враховано потреби школи-партнера  Ендорфа у Верб'яжі. Кошти, зібрані учнями середньої школи Бад Ендорфа, будуть використані для облаштування приміщень та придбання  необхідного шкільного обладнання.

Добре зарекомендувало себе і виявилося дуже ефективним так зване «спонсорство корів». З цільового пожертвування в черговий раз було передано теля соціально незахищеній родині, яка прийняла його з великою радістю.

Загалом можна сказати, що через війну на сході України, високий рівень безробіття і, зрештою, що має не менш важливе значення - пандемію коронавірусу, ситуація в більшості людей досить складна. Надзвичайно зросли, а іноді стали просто недоступними, ціни на основні продукти харчування. Візит Манфреда Єгера, який добре знає проблеми та потреби на Закарпатті з 1992 року, був лише невеликим внеском і все ж промінчиком надії у цій непростій ситуації.

 

 

Hier finden Sie uns

Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf
Im Gewerbegebiet 3
83093 Bad Endorf

Kontakt

Bitte nutzen Sie unser Kontaktformular.

Будь ласка, використовуйте нашу контактну форму

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf