Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf
Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf

Новини

Партнерський регіон Бад Ендорфа Воловець на хвилі змін

Територіальні реформи, які пройшли в нас уже багато років тому, створюють великі виклики для нашого партнерського регіону в Україні. Поділ Воловецького району на три великі громади означає перехід офіційного партнерства з Воловецьким районом у партнерство з  Воловецькою селищною радою. Два мери Алоїс Лоферер (Бад Ендорф) та Михайло Попелич (Воловець) прийняли рішення щодо нової угоди про партнерство після обговорення та голосування у відповідних радах.

Офіційне святкування новоствореного партнерства має відбутися після закінчення пандемії коронавірусної хвороби.

Нові спільні проєкти, підготовлені уповноваженими з партнерських відносин Маркусом Гайсом та Неліною Жогно,  сплановані й наразі не можуть бути продовжені через карантинні обмеження.

Нещодавній візит почесного  голови партнерського товариства  Манфреда Єгера до регіону-партнера був важливим сигналом того, що партнерство продовжується навіть у важкі часи. Кошти, зібрані під час проведення  благодійної акції - забігу до австрійського міста-партнера Вомп,  були передані для нагальних потреб  у дитячі садки та школи. В рамках державної програми в школах гпартнерського регіону вже облаштовані внутрішні туалети, обладнання яких можна доповнити за допомогою Бад Ендорфа.  Також було враховано потреби школи-партнера  Ендорфа у Верб'яжі. Кошти, зібрані учнями середньої школи Бад Ендорфа, будуть використані для облаштування приміщень та придбання  необхідного шкільного обладнання.

Добре зарекомендувало себе і виявилося дуже ефективним так зване «спонсорство корів». З цільового пожертвування в черговий раз було передано теля соціально незахищеній родині, яка прийняла його з великою радістю.

Загалом можна сказати, що через війну на сході України, високий рівень безробіття і, зрештою, що має не менш важливе значення - пандемію коронавірусу, ситуація в більшості людей досить складна. Надзвичайно зросли, а іноді стали просто недоступними, ціни на основні продукти харчування. Візит Манфреда Єгера, який добре знає проблеми та потреби на Закарпатті з 1992 року, був лише невеликим внеском і все ж промінчиком надії у цій непростій ситуації.

 

 

Kontakt

Bitte nutzen Sie unser Kontaktformular.

Будь ласка, використовуйте нашу контактну форму

Folgt uns auf

Helfen Sie über die Website www.palettenpaten.de

Sie spenden

Sie spenden den von Ihnen gewünschten Betrag.

 

Wir kaufen

Wir kaufen die aktuell benötigten Produkte in Großmengen beim Handel und bekommen dadurch rabattierte Preise.

 

Wir fahren in die Ukraine

Wir fahren über die Grenze und versorgen unsere Partner direkt vor Ort in der Ukraine.

 

Download

Beitrittserklärung
6 - Beitrittserklärung SEPA.pdf
PDF-Dokument [294.9 KB]
Druckversion Druckversion | Sitemap
© Partnerschaftsverein Volovec-Bad Endorf